از سوی سازمان ملی بهره وری ایران؛ فراخوان کودکان و نوجوانان برای شرکت درمسابقه نقاشی بهره وری آب

تاریخ نشر: 1396/04/25 تعداد بازدید: 359 کد خبر: 3ha7vcfu

سازمان ملی بهره وری ایران برای شرکت کودکان و نوجوانان در سومین مسابقه نقاشی با موضوع «بهره وری آب» فراخوان داد.

به گزارش  روابط عمومی سازمان ملی بهره وری ایران، بر اساس این فراخوان، این مسابقه در راستای رشد و پرورش خلاقیت ‌های کودکان و نوجوانان و ترویج فرهنگ بهره‌ وری به ‌ویژه در زمینه بهره ‌وری آب و با هدف افزایش آگاهی و توجه کودکان و نوجوانان در زمینه اصلاح الگوی مصرف، حفاظت از منابع طبیعی و بهره‌وری آب، ترویج فعالیت ‌ها و اقدامات بهره ‌ورانه در جامعه و تشویق کودکان و نوجوانان به عرضه توانمندی ‌ها، استعدادها و پتانسیل‌های خود برگزار می شود.
شرکت در مسابقه نقاشی سازمان ملی بهره‌ وری ایران برای 4 گروه سنی 4 تا 6 ، 7 تا 9، 10 تا 12 و 13 تا 16 سال امکان پذیر است و کودکان و نوجوانان می توانند آثار خود را تا پایان مهرماه 1396 به دبیرخانه این مسابقه به نشانی تهران، خیابان نجات الهی، خیابان سپند، شماره 16، سازمان ملی بهره وری ایران یا پست الکترونیکی nipo.gov.ir@gmail.com ارسال کنند.
به 3 اثر برتر در هر گروه سنی، لوح تقدیر به امضای رئیس سازمان ملی بهره وری ایران و جوایزی اهدا خواهد شد. اسامی برگزیدگان مسابقه، در آذرماه 1396 اعلام می شود.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت سازمان ملی بهره وری ایران به نشانی www.nipo.gov.ir مراجعه کرده یا با شماره تلفن 42391401-021تماس بگیرند.

دیدگاه ها
شما نیز دیدگاه خود را ثبت نمایید
نام *
پست الکترونیک *
6 + 6 =